Úvod

O klube:

Športový krasokorčuliarsky klub mesta Zvolen (ďalej ŠKK) oficiálne začal svoju činnosť 29.7.2009 potvrdením registrácie Ministerstvom vnútra SR. Jeho hlavným poslaním je rozvoj krasokorčuľovania v meste Zvolen a vytvorenie vhodných podmienok pre voľno časové aktivity detí a dospelých, ktorí majú záujem o krasokorčuľovanie a o rekreačné korčuľovanie. Ponúkame nový, moderný typ tréningového procesu, zameraný na neustále zdokonaľovanie krasokorčuliarskych schopností zábavnou formou. 26.6.2010 sa ŠKK stal riadnym členom Slovenského krasokorčuliarskeho zväzu.

Medzi zakladajúcich členov patria osoby, ktoré majú dlhoročné skúsenosti s krasokorčuľovaním, či už ako funkcionári, alebo ako pretekári/tréneri. Pani Mária Zrubecová dlhé roky pracovala v riadiacich funkciách krasokorčuliarskeho klubu, taktiež bola členom disciplinárnej komisie pri Výkonnom výbore Slovenského krasokorčuliarskeho zväzu. Je držiteľkou vyznamenania II. a III. stupňa SKrZ za zásluhy a rozvoj krasokorčuľovania na Slovensku. V ŠKK pôsobí ako prezident.

...klikni pre zvacsenie    

Slečna Jana Zrubecová je trénerom s najvyššou špecializáciou, bola dlhoročnou pretekárkou krasokorčuliarskeho klubu a bola zaradená do reprezentačného výberu B. Má za sebou množstvo úspešných národných aj medzinárodných umiestnení a tiež účinkovanie v muzikáli na ľade – Mrazík a v ľadovej show Máša a medveď na ľade. V súčasnosti pôsobí ako tréner hokejových tried a hokejových prípraviek v HKM Zvolen a pôsobila ako tréner Power Skating-u v Ženskom hokejovom klube mesta Zvolen aj v HC Lučenec. V ŠKK pôsobí ako hlavný tréner.

ŠKK sa zameriava na všetky vekové kategórie korčuliarov a taktiež na rôzne výkonnostné skupiny. Naučiť korčuľovať sa u nás môžu všetci záujemcovia, od detí až po dospelých a v prípade že budú mať záujem pokračovať vo zvyšovaní svojich korčuliarskych zručností, kvalifikovaní tréneri sa o nich postarajú a ukážu im svet výkonnostného krasokorčuľovania. Naše projekty budú zamerané aj na sociálne a zdravotne znevýhodnené deti.

Rozhodli sme sa založiť klub a svojou troškou prispieť k tomu, aby mesto Zvolen bolo opäť o krok pred ostatnými. Vychováme krasokorčuliarov, ktorí budú Zvolen reprezentovať a budú hrdí, že budú môcť pod záštitou klubu reprezentovať svoje mesto Zvolen. Vychováme deti, ktoré budú hrdé na to, že si spríjemnili detstvo krásnym športom, športom, ktorý ich naučí nielen korčuľovaniu, ale aj disciplíne, presnosti, ladnosti, cieľavedomosti, precíznosti a zodpovednosti, naučí ich nielen vyhrávať, ale aj prehrávať. Športom, ktorý je svojím spôsobom umením a ktorý sa stane súčasťou ich života. Krasokorčuľovanie je náš život, všetko čo vieme, vložíme do klubu a zužitkujeme v prospech tých, ktorí o to prejavia záujem.
 

Zakladajúci členovia ŠKK


Pretekárky ŠKK Zvolen a ich trénerka v sezóne 2015-2016: Dorota Marková, Dominika Hatadámová, Emília Buchová, Ema Huliaková, Martina Vavrincová, Soňa Nemcová, Andrea Gaálová, Dominika Nociarová, Karin Ištokovičová, Laura Debnárová, Jana Zrubecová (trénerka)

 

Pretekárky ŠKK Zvolen a ich trénerka v sezóne 2014-2015:  Ema Huliaková, Karin Ištokovičová, Laura Debnárová, Dorota Marková, Dominika Hatadámová, Dominika Nociarová, Andrea Gaálová, Jana Zrubecová (trénerka)

 

Pretekárky ŠKK Zvolen a ich trénerka v sezóne 2013-2014:  Jana Zrubecová (trénerka), Barbora Čunderlíková, Dominika Chovancová, Dominika Nociarová, Alexandra Prímusová, Andrea Gaálová, Emília Buchová, Karin Ištokovičová, Laura Debnárová, Dorota Marková

 

Pretekárky a pokročilé ŠKK Zvolen v sezóne 2012-2013: pretekárky - Emília Buchová, Laura Debnárová, Alexandra Vaštíková, Dominika Chovancová, Barbora Čunderlíková, Dorota Marková; pokročilé - Alexandra Prímusová, Karin Ištokovičová, Andrea Gaálová, Dominika Nociarová, Alexandra Taryová
 

Pretekárky ŠKK Zvolen v sezóne 2011-2012: Laura Debnárová, Barbora Čunderlíková, Emília Buchová, Dorota Marková, Dominika Chovancová, chýba Alexandra Vaštíková.
 

Pretekárky a pokročilé ŠKK Zvolen v sezóne 2010-2011: pokročilé - Alexandra Taryová, Laura Debnárová, Alexandra Vaštíková, Emma Bitalová; pretekárky - Barbora Čunderlíková, Dorota Marková; pokročilé - Ľudmila Palacková, Hanka Pham, Dominika Chovancová, Emília Buchová

Logo ŠKK Zvolen:

Bolo nám cťou, že zakladajúca členka Športového krasokorčuliarskeho klubu mesta Zvolen Jana Zrubecová nám dala k dispozícii siluetu svojej postavy (silueta krasokorčuliarky), ktorú sme použili pri tvorbe nášho loga. Silueta vznikla z fotografie, ktorá ju zachytáva v období jej najväčších úspechov v krasokorčuľovaní. Keďže sa podstatnou mierou podieľala na založení klubu a v súčasnosti je našou hlavnou a zároveň najaktívnejšou trénerkou, použitie siluety jej postavy je aspoň malá satisfakcia a odmena za všetko to, čo pre klub robí. Zasadenie jej siluety do loga vytvorilo jedinečný profil, ktorý je špecifický pre náš klub. Silueta Zvolenského zámku a tvar erbu je zas špecifický pre znak mesta Zvolen. Finálna podoba loga vyjadruje spojitosť najvýznamnejšej členky nášho klubu a mesta Zvolen, ktoré náš klub reprezentuje.

vývoj loga ŠKK Zvolen - kliknite pre zväčšenie

Vlastníčkou práv na "siluetu krasokorčuliarky" ako je zobrazená v náhľade je Jana Zrubecová. Vlastníčka práv v zmysle Zákona č. 618/2003 - Autorský zákon a §375 Trestného zákona - poškodzovanie cudzích práv, použije všetky dostupné právne kroky na zabránenie nelegálneho používania a šírenia siluety bez jej súhlasu.

O klube
Členovia klubu
Funkcionári klubu
Tréneri klubu
Pretekári
Rozpis tréningov
Kalendár súťaží
Testy, sústredenia
Výsledky súťaží
Kurzy korčuľovania
Napísali o nás
Fotogaléria
Videogaléria
Sponzori a partneri
Odkazy
Archív
Kontakt
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klubová zóna


© Športový krasokorčuliarsky klub mesta Zvolen & vlado.sk. Všetky práva vyhradené.
Publikovanie a šírenie obsahu vrátane loga a siluety krasokorčuliarky v ňom použitej je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané.