Úvod

Archív noviniek a udalostí za sezónu 2018/2019:

09.12.2018 - Dnes uskutočnila ďalšia z našich obľúbených a tradičných rodinných akcií - 9. ročník Mikuláša na ľade. Tejto mimoriadne obľúbenej rodinnej akcie sa napriek chrípkovému obdobiu zúčastnilo mnoho detí, rodičov a kamarátov, ktorí sa zabavili spolu s Mikulášom, ktorý ich navštívil na korčuliach a obdaroval všetky dobré deti. Už teraz sa tešíme na ďalšiu akciu, ktorú pre všetkých už čoskoro zorganizujeme.

08.12.2018 - Dnes sa naša pretekárka Soňa Nemcová zúčastnila na ďalších pretekoch sezóny - Crow Arena Trophy v Košiciach. Soňa sa svojim výkonom nestratila medzi silnou konkurenciou a potvrdila svoju stúpajúcu výkonnosť. Soni gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu klubu.

05.12.2018 - Doplnený nový termín kurzu korčuľovania pre dospelých - štvrtok, 6.12.2018 od 10:00 na II. ľadovej ploche. Tešíme sa na Vás.

03.12.2018 - Dnes sa naša pretekárka Soňa Nemcová v sprievode svojej trénerky Jany Zrubecovej zúčastnila na jej prvých a mimoriadne prestížnych medzinárodných pretekoch aktuálnej sezóny - Santa Claus Cup v Budapešti. Soňa v mimoriadne silnej konkurencii pretekárok z 10 štátov sveta svojim výkonom nesklamala a potešila svoju trénerku a hlavne zlepšila svoje osobné bodové skóre. Svojim výkonom reprezentovala nielen seba, svoj klub ale aj Slovensko! Ďakujeme Soni za vzornú reprezentáciu a gratulujeme k dosiahnutému úspechu.

02.12.2018 - Pozývame všetky deti navštevujúce náš kurz, pretekárky, rodičov, rodinných príslušníkov a kamarátov na 9. ročník Mikulášskeho rodinného korčuľovania - Mikuláša na ľade, ktorý sa uskutoční v nedeľu 9.12.2018 od 7:45 na II. ploche. Všetci ste srdečne vítaní a určite nás navštívi aj Mikuláš :-)

01.12.2018 - V piatok a v sobotu sa naša pretekárka Laura Debnárová zúčastnila na ďalších pretekoch aktuálnej súťažnej sezóny - Veľká cena Žiliny. Laura svojim výkonom nesklamala a potešila svoju trénerku Janu Zrubecovú. Bodové skóre oproti predchádzajúcim pretekom si zlepšila o vyše 7 bodov, čo je výrazný nárast a potvrdzuje Laurinu stúpajúcu výkonnosť. Laure gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu klubu.

25.11.2018 - Tento víkend sa naše pretekárky Laura Debnárová a Soňa Nemcová zúčastnili na prvých pretekoch tejto sezóny - Grand Prix SNP v Banskej Bystrici. Obom dievčatám gratulujeme k úspechom a ďakujeme za reprezentáciu klubu ale aj mesta Zvolen.

06.11.2018 - Doplnený nový termín kurzu korčuľovania pre dospelých - dnes, 6.11.2018 od 19:00 na II. ľadovej ploche. Tešíme sa na Vás.

28.10.2018 - Dnešnú sychravú nedeľu sa na zimnom štadióne vo Zvolene konal už 6. ročník Halloweenskeho karnevalu, ktorý sme už tradične zorganizovali pre všetky deti navštevujúce náš klub, ich súrodencov, rodičov, kamarátov ale aj našich sympatizantov a všetkých, ktorí radi korčuľujú. Zišlo sa nás mnoho a ako už býva pravidlom, celý karneval sa niesol v zábavnom duchu rôznych súťaží a zábavných cvičení. Masky nás veľmi milo prekvapili a preto sme mali ťažké rozhodnutie, ktoré sú tie najzaujímavejšie, ale tri najlepšie masky si odniesli vecné a tematické ceny. Sme radi, že sa Vám naša akcia opäť páčila, že ste si spríjemnili sychravé nedeľné dopoludnie a už teraz pre Vás pripravujeme naše ďalšie tradičné rodinné akcie :-)

23.10.2018 - Pozývame všetky deti navštevujúce náš kurz, pretekárky, rodičov a kamarátov na 6. ročník Halloweenskeho rodinného karnevalu na ľade, ktorý sa uskutoční v nedeľu 28.10.2018 od 7:45 na II. ploche. Korčule a masky sú povinné :-) Tešíme sa na Vás!

30.09.2018 - Najbližšiu sobotu 6.10.2018 otvárame ďalší, v poradí 10. ročník nášho úspešného kurzu korčuľovania - korčuliarsku prípravku. Ako každý rok budú kurz viesť naše certifikované trénerky s potrebnou kvalifikáciou a dlhoročnými skúsenosťami. Príďte medzi nás a vyskúšajte si, ako funguje náš kurz v ktorom naučíme korčuľovať každého. Tešíme sa na Vás!

10.08.2018 - Už čoskoro pre Vás spustíme ďalší ročník nášho mimoriadne obľúbeného kurzu korčuľovania - korčuliarskej prípravky, ktorá sa uskutoční na zimnom štadióne. Sledujte našu stránku, o termíne spustenia Vás budeme včas informovať. Tešíme sa na Vás.

24.08.2018 - Dnešný tréning/kurz korčuľovania na In-Line korčuliach je vzhľadom na výstrahu pred silnými búrkami v čase tréningu zrušený! Tešíme sa na Vás o týždeň na ďalšom termíne kurzu.


Archív noviniek a udalostí za sezónu:
 
O klube
Členovia klubu
Funkcionári klubu
Tréneri klubu
Pretekári
Rozpis tréningov
Kalendár súťaží
Testy, sústredenia
Výsledky súťaží
Kurzy korčuľovania
Napísali o nás
Fotogaléria
Videogaléria
Sponzori a partneri
Odkazy
Archív
Kontakt
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klubová zóna


© Športový krasokorčuliarsky klub mesta Zvolen & vlado.sk. Všetky práva vyhradené.
Publikovanie a šírenie obsahu vrátane loga a siluety krasokorčuliarky v ňom použitej je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané.