Úvod

Kurzy korčuľovania:

Hľadáme dievčatá a chlapcov vo veku 4 - 15 rokov (pokiaľ by sa jednalo o staršie alebo mladšie dieťa, individuálne posúdime) so záujmom o korčuľovanie. Vítaní sú začiatočníci aj pokročilí.

V krasokorčuliarskom klube ŠKK pod vedením kvalifikovaných tréneriek (najlepších v širokom okolí) naučíme Vaše dieťa korčuľovať. Prihlásiť sa je možné kedykoľvek v priebehu sezóny počas tréningov ŠKK (viac v sekcii "Rozpis tréningov") na Zimnom štadióne vo Zvolene, alebo nás kontaktujte telefonicky, či e-mailom.

Pokiaľ sa Vášmu dieťaťu korčuľovanie zapáči, môžete sa stať členmi nášho krasokorčuliarskeho klubu a pokračovať v špecializovanej krasokorčuliarskej príprave.

NAHLASOVANIE SA NA TRÉNINGY

Prosíme Vás pred každým kurzom korčuľovania o nahlásenie detí.

Použite aplikáciu na prihlásenie, vyplňte meno a priezvisko dieťaťa a telefón a e-mail rodiča.

V prípade potreby nás kontaktuje na našom telefónnom čísle 0940 558998 (nie SMS).
 
V prípade, že sa rozhodnete zrušiť Vašu účasť na tréningu na ktorom ste prihlásení, odhláste sa prosím. Na odhlásenie použite link na odhlásenie, ktorý Vám príde v potvrdzujúcom e-maile. Odhlásiť sa dá najneskôr 24 pred konaním kurzu. Po tomto termíne je možné sa odhlásiť už len telefonicky (nie SMS).
 
Prihlásiť sa je potrebné najneskôr do 12:00 dňa pred konaním kurzu.
 

Pridajte sa k najlepším!
Dátum Deň Čas Miesto*
Kurzy korčuľovania na ľade sú ukončené, budeme pokračovať na jeseň.

Čosrkoro pre Vás spustíme letné kurzy korčuľovania na kolieskových korčuliach.

Sledujte prosím našu stránku.

 
Na tréningy je potrebné sa prihlásiť vopred a prísť minimálne 5 minút pred začiatkom tréningu.

PRIHLASOVANIE NA TRÉNINGY >>TU<<

Do aplikácie vypĺňajte meno a priezvisko dieťaťa a telefón a e-mail rodiča. Prihlásiť sa je potrebné najneskôr do 12:00 dňa pred konaním kurzu.

* Po kliknutí na objekt sa zobrazí mapa s jeho presnou lokalizáciou a adresou.

Upozornenie: Každý člen alebo účastník kurzu sa zúčastňuje tréningov na vlastnú zodpovednosť resp. na zodpovednosť zákonného zástupcu! Organizátor nezodpovedá za prípadné zranenia, ktoré si člen alebo účastník kurzu spôsobí počas tréningového procesu. V záujme zachovania bezpečnosti, je pre každého účastníka kurzu pri vstupe na tréningovú plochu povinné používanie ochrannej prilby (hokejová, lyžiarska, cyklistická, ...) a rukavíc. Bez prilby a rukavíc NEBUDE umožnené zúčastniť sa tréningu!

 

Čo si vziať so sebou na kurz?

Korčule, teplé a nepremokavé oblečenie (ktoré nebráni pohybu), čiapku alebo čelenku, rukavice a prilbu.

Aké korčule vybrať?

Jednoznačne odporúčame kožené alebo koženkové korčule s klasickým zaväzovaním a nožmi so zúbkami, s mäkkou termo výstelkou. Chlapcom, ktorí nemajú záujem o krasokorčuľovanie odporúčame klasické kanady. Kožené alebo koženkové korčule určené pre krasokorčuľovanie poskytnú dieťaťu pocit istoty na ľade a v prípade nehody poskytnú bezpečnú oporu členkom a zabránia prípadným zraneniam. Určite sa vyhnite plastovým korčuliam, prípadne korčuliam, ktorých veľkosť je možné postupne zväčšovať alebo nože nahradiť za kolieska. Jedná sa o korčule, v ktorých sa deti nebudú cítiť komfortne, bude im na nohy zima, tieto korčule neposkytujú primeranú oporu nohy v členku a svojim spracovaním bránia prirodzeným pohybom nohy pri korčuľovaní. Nože je potrebné pravidelne brúsiť. Hlavne krasokorčuliarske nože je potrebné brúsiť u odborníka, aby nedošlo k poškodeniu zúbkov. V prípade potreby Vám radi poradíme a zodpovieme akékoľvek otázky, prípadne pomôžeme pri výbere správnych korčúľ.

 
 
Chcete s nami korčuľovať? Kontaktujte nás.
 
 
O klube
Členovia klubu
Funkcionári klubu
Tréneri klubu
Pretekári
Rozpis tréningov
Kalendár súťaží
Testy, sústredenia
Výsledky súťaží
Kurzy korčuľovania
Napísali o nás
Fotogaléria
Videogaléria
Sponzori a partneri
Odkazy
Archív
Kontakt
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klubová zóna


© Športový krasokorčuliarsky klub mesta Zvolen & vlado.sk. Všetky práva vyhradené.
Publikovanie a šírenie obsahu vrátane loga a siluety krasokorčuliarky v ňom použitej je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané.