Úvod

Kurzy korčuľovania:

Hľadáme dievčatá a chlapcov vo veku 4 - 15 rokov (pokiaľ by sa jednalo o staršie alebo mladšie dieťa, individuálne posúdime) so záujmom o korčuľovanie. Vítaní sú začiatočníci aj pokročilí.

V krasokorčuliarskom klube ŠKK pod vedením kvalifikovaných tréneriek (najlepších v širokom okolí) naučíme Vaše dieťa korčuľovať. Prihlásiť sa je možné kedykoľvek v priebehu sezóny počas tréningov ŠKK (viac v sekcii "Rozpis tréningov") na Zimnom štadióne vo Zvolene, alebo nás kontaktujte telefonicky, či e-mailom.

Pokiaľ sa Vášmu dieťaťu korčuľovanie zapáči, môžete sa stať členmi nášho krasokorčuliarskeho klubu a pokračovať v špecializovanej krasokorčuliarskej príprave.

BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA POČAS KURZU KORČUĽOVANIA
platné od 10.1.2022 - režim OP.


Dovoľujeme si Vás informovať, že vzhľadom na opatrenia prijaté ÚVZ SR je potrebné dodržiavať počas kurzu korčuľovania nasledovné opatrenia:


- Tréningu sa môžu zúčastniť len deti registrované v klube ŠKK Zvolen (deti, ktoré už vyplnili papierovú prihlášku a odovzdali trénerom -  pre overenie nás v prípade potreby kontaktujte).

- Tréningu sa môžu zúčastniť deti, ktoré sú očkované, alebo sa považujú za očkované (do 12 rokov a 2 mesiacov veku), alebo ktoré prekonali ochorenie COVID-19 pred najviac 180 dňami. Je potrebné v prípade kontroly predložiť platný COVID Pas/potvrdenie. Pred tréningom odporúčame vykonať domáci samotest.

- Pred vstupom do vnútorných priestorov je potrebné si dezinfikovať ruky.

- Pobyt rodiča pri ľadovej ploche počas tréningu nie je povolený! Po odovzdaní dieťaťa na tréning je potrebné hneď opustiť okolie ľadovej plochy. Tréning je možné sledovať z tribún pri dodržaní pravidla bezpečnej vzdialenosti od iných osôb min. 2 metre a s neustále nasadeným respirátorom. Na tribúnach sa môžu zdržovať len osoby v režime OP.

- Dieťa môže sprevádzať a pomôcť s prezlečením a obutím len 1 rodič, ktorý musí byť očkovaný, resp. musí byť max. 180 od potvrdeného prekonania ochorenia COVID-19. V prípade kontroly je nutné doložiť potvrdenie o očkovaní/prekonaní.

- Respirátory sú povinné počas celého pobytu v interiéri zimného štadióna, počas tréningu nie sú vyžadované, použitie respirátora alebo rúška počas tréningu je na rozhodnutí rodiča dieťaťa.

- Je zakázané konzumovať nápoje a jedlo počas celého pobytu na zimnom štadióne, deti počas tréningu nemôžu piť.

- Je potrebné sa v prípade potreby vedieť preukázať potrebným dokladom o teste/očkovaní/prekonaní choroby COVID-19 podľa platnéhých nariadení.

- Použité vreckovky sa okamžite po použití odhodia do smetí, nesmú byť ukladané na mantinel.

 

V prípade akýchkoľvek príznakov ochorenia (aj ľahké prechladnutie, nádcha a pod.) u ktoréhokoľvek člena spoločnej domácnosti dieťaťa, sa nie je možné zúčastniť tréningu. Taktiež v prípade, ak ktorýkoľvek člen spoločnej domácnosti je v karanténe, prípadne na PN, do skončenia karantény/PN všetkých členov domácnosti sa dieťa nemôže zúčastniť tréningu.
 

Maximálny povolený počet osôb na ľadovej ploche je 15 + 3 tréneri.

Ak sa do 4 dní po absolvovaní tréningu u ktoréhokoľvek účastníka prejavia príznaky respiračného ochorenia, prípadne zvýšená teplota, alebo bolo dieťa alebo ktorýkoľvek člen spoločnej domácnosti pozitívne testovaný, je potrebné túto skutočnosť bez zbytočného odkladu oznámiť organizátorovi kurzu.

V prípade nedodržania týchto pravidiel alebo ich porušenia bude dieťa vylúčené z tréningového procesu.
 

Ďakujeme za porozumenie.

NAHLASOVANIE SA NA TRÉNINGY

Vzhľadom na aktuálne platné obmedzenia by sme Vás chceli požiadať o nahlásenie sa na hodiny, keďže je počet ľudí v hale limitovaný, musíme tiež obmedziť počet detí.

Použite aplikáciu na prihlásenie, vyplňte meno a priezvisko dieťaťa a telefón a e-mail rodiča.

V prípade potreby nás kontaktuje na našom telefónnom čísle 0940 558998.
 
V prípade, že sa rozhodnete zrušiť Vašu účasť na tréningu na ktorom ste prihlásení, odhláste sa prosím. Na odhlásenie použite link na odhlásenie, ktorý Vám príde v potvrdzujúcom e-maile. Odhlásiť sa dá do piatku do 12:00. Po tomto termíne je možné sa odhlásiť už len telefonicky.
 
Prihlásiť sa je potrebné najneskôr do piatku do 12:00.
 

UPOZORNENIE: Vzhľadom na aktuálnu situáciu s COVID-19 je možná zmena rozpisu, prípadne dočasné pozastavenie tréningov. Sledujte prosím pravidelne rozpis. Ďakujeme za porozumenie.

Pridajte sa k najlepším!
Dátum Deň Čas Miesto*
29.1.2022 sobota 7:00 - 7:45

Na tréning je potrebné sa prihlásiť vopred a prísť minimálne 5 minút pred začiatkom tréningu.

Zim. štad. - 1. ĽP
* Po kliknutí na objekt sa zobrazí mapa s jeho presnou lokalizáciou a adresou.

Upozornenie: Každý člen alebo účastník kurzu sa zúčastňuje tréningov na vlastnú zodpovednosť resp. na zodpovednosť zákonného zástupcu! Organizátor nezodpovedá za prípadné zranenia, ktoré si člen alebo účastník kurzu spôsobí počas tréningového procesu. V záujme zachovania bezpečnosti, je pre každého účastníka kurzu pri vstupe na tréningovú plochu povinné používanie ochrannej prilby (hokejová, lyžiarska, cyklistická, ...) a rukavíc. Bez prilby a rukavíc NEBUDE umožnené zúčastniť sa tréningu!

 

Čo si vziať so sebou na kurz?

Korčule, teplé a nepremokavé oblečenie (ktoré nebráni pohybu), čiapku alebo čelenku, rukavice a prilbu.

Aké korčule vybrať?

Jednoznačne odporúčame kožené alebo koženkové korčule s klasickým zaväzovaním a nožmi so zúbkami, s mäkkou termo výstelkou. Chlapcom, ktorí nemajú záujem o krasokorčuľovanie odporúčame klasické kanady. Kožené alebo koženkové korčule určené pre krasokorčuľovanie poskytnú dieťaťu pocit istoty na ľade a v prípade nehody poskytnú bezpečnú oporu členkom a zabránia prípadným zraneniam. Určite sa vyhnite plastovým korčuliam, prípadne korčuliam, ktorých veľkosť je možné postupne zväčšovať alebo nože nahradiť za kolieska. Jedná sa o korčule, v ktorých sa deti nebudú cítiť komfortne, bude im na nohy zima, tieto korčule neposkytujú primeranú oporu nohy v členku a svojim spracovaním bránia prirodzeným pohybom nohy pri korčuľovaní. Nože je potrebné pravidelne brúsiť. Hlavne krasokorčuliarske nože je potrebné brúsiť u odborníka, aby nedošlo k poškodeniu zúbkov. V prípade potreby Vám radi poradíme a zodpovieme akékoľvek otázky, prípadne pomôžeme pri výbere správnych korčúľ.

 
 
Chcete s nami korčuľovať? Kontaktujte nás.
 
 
O klube
Členovia klubu
Funkcionári klubu
Tréneri klubu
Pretekári
Rozpis tréningov
Kalendár súťaží
Testy, sústredenia
Výsledky súťaží
Kurzy korčuľovania
Napísali o nás
Fotogaléria
Videogaléria
Sponzori a partneri
Odkazy
Archív
Kontakt
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klubová zóna


© Športový krasokorčuliarsky klub mesta Zvolen & vlado.sk. Všetky práva vyhradené.
Publikovanie a šírenie obsahu vrátane loga a siluety krasokorčuliarky v ňom použitej je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané.