Úvod

Archív noviniek a udalostí za sezónu 2017/2018:

19.09.2017 - Už túto sobotu - 23.9.2017 sa uskutoční prvá hodina nášho obľúbeného kurzu korčuľovania, korčuliarskej prípravky. Radi privítame všetkých záujemcov o korčuľovanie aby si užili otváraciu hodinu kurzu, ktorá sa bude niesť v duchu rodinného korčuľovania. Tak ako po iné roky sú na tejto otváracej akcii na ľade vítaní aj rodičia a súrodenci, aby si spolu s deťmi užili ich prvé kroky na ľade v novej sezóne. Viac info v rozpise. Tešíme sa na Vás!

27.08.2017 - Dnešným posledným tréningom kurzu korčuľovania na kolieskových korčuliach sme ukončili tohtoročný 6. ročník kurzu. Ďakujeme všetkým, ktorí sa kurzu zúčastnili za úžasnú atmosféru, ktorú sa Vám podarilo na tréningoch vytvoriť. Už teraz pre Vás pripravujeme nový ročník kurzu korčuľovania/korčuliarskej prípravky na ľade. Tešíme sa na Vás.

17.08.2017 - Čoskoro pre Vás otvoríme mimoriadne obľúbený kurz korčuľovania, korčuliarsku prípravku, určenú pre všetkých záujemcov, ktorí sa chcú naučiť bezpečne korčuľovať pod vedením našich kvalifikovaných a skúsených tréneriek. Kurzy sú určené pre všetkých záujemcov od 4 do 15 rokov, pre úplných začiatočníkov, začínajúcich hokejistov, malé nádejné krasokorčuliarky, ale aj pre tých, ktorí sa chcú zdokonaliť v korčuľovaní. V prípade záujmu nás kontaktujte a zašleme Vám ďalšie informácie. Tešíme sa na Vás!

03.08.2017 - Bol aktualizovaný rozpis tréningov pre skupinu A.

25.05.2017 - V nedeľu 18.6.2017 od 18:00 na ihrisku za II. ľadovou plochou začína šiesty ročník nášho medzi Vami obľúbeného kurzu korčuľovania na kolieskových korčuliach. Všetci ste srdečne vítaní. Všetci záujemcovia môžu hlásiť cez našu prihlášku. Tešíme sa na Vás!

30.04.2017 - Od stredy 3.5.2017 začínajú naše pretekárky s letnou prípravou na novú sezónu 2017/2018. Čoskoro otvoríme aj ďalší, v poradí už šiesty ročník obľúbeného kurzu korčuľovania na kolieskových korčuliach, pod vedením našich certifikovaných tréneriek. Viac informácií o kurze čoskoro zverejníme na našej stránke. Už teraz sa však všetci záujemcovia môžu hlásiť cez našu prihlášku. Tešíme sa na Vás!


Archív noviniek a udalostí za sezónu:
 
O klube
Členovia klubu
Funkcionári klubu
Tréneri klubu
Pretekári
Rozpis tréningov
Kalendár súťaží
Testy, sústredenia
Výsledky súťaží
Kurzy korčuľovania
Napísali o nás
Fotogaléria
Videogaléria
Sponzori a partneri
Odkazy
Archív
Kontakt
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klubová zóna


© Športový krasokorčuliarsky klub mesta Zvolen & vlado.sk. Všetky práva vyhradené.
Publikovanie a šírenie obsahu vrátane loga a siluety krasokorčuliarky v ňom použitej je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané.