Úvod

Archív noviniek a udalostí za sezónu 2016/2017:

25.05.2017 - V nedeľu 18.6.2017 od 18:00 na ihrisku za II. ľadovou plochou začína šiesty ročník nášho medzi Vami obľúbeného kurzu korčuľovania na kolieskových korčuliach. Všetci ste srdečne vítaní. Všetci záujemcovia môžu hlásiť cez našu prihlášku. Tešíme sa na Vás!

30.04.2017 - Od stredy 3.5.2017 začínajú naše pretekárky s letnou prípravou na novú sezónu 2017/2018. Čoskoro otvoríme aj ďalší, v poradí už šiesty ročník obľúbeného kurzu korčuľovania na kolieskových korčuliach, pod vedením našich certifikovaných tréneriek. Viac informácií o kurze čoskoro zverejníme na našej stránke. Už teraz sa však všetci záujemcovia môžu hlásiť cez našu prihlášku. Tešíme sa na Vás!

14.04.2017 - Športový krasokorčuliarsky klub mesta Zvolen praje všetkým príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov, plných pokoja a pohody.

10.04.2017 - Uplynulý víkend sme ukončili korčuliarsku sezónu na ľade rozlúčkovým karnevalom. Ďakujeme všetkým účastníkom našich kurzov za super atmosféru, ktorú ste nám pomáhali vytvárať počas celej sezóny a veríme že ste si od nás okrem dobrého korčuľovania odniesli aj príjemné zážitky :-) zároveň ďakujeme našim pretekárkam za reprezentáciu nielen nášho klubu, mesta ale aj Slovenskej Republiky a už teraz sa na všetkých tesíme na našich letných kurzoch, o ktorých Vás budeme čoskoro informovať.

02.04.2017 - Včera sa naše pretekárky Laura Debnárová a Ema Huliaková zúčastnili na posledných pretekoch tejto sezóny - Jégmadár Cup v maďarskom Székesfehervári. Dievčatá až na drobné chybičky predviedli jedny z najlepších jázd tejto súťažnej sezóny a tak spokojnosť trénerky Jany Zrubecovej bola na mieste. Dievčatám ďakujeme za vynikajúcu reprezentáciu nie len nášho klubu a mesta Zvolen, ale aj celého Slovenska, keďže boli na týchto pretekoch jediné zástupkyne našej krajiny.

26.03.2017 - V piatok a v sobotu sa väčšina našich pretekárok zúčastnila na medzinárodných pretekoch AVAS Cup v maďarskom Miškolci. Mimoriadne by sme chceli vyzdvihnúť našu novú pretekárku Elu Markovú, ktorá na týchto pretekoch zažila svoju premiéru. Všetkým dievčatám gratulujeme k dosiahnutým umiestneniam.

12.03.2017 - Tento víkend sa naše pretekárky zúčastnili posledného kola pretekov Slovenského pohára v krasokorčuľovaní - Nitrava Cup. Väčšina z dievčat si opäť zlepšila svoje bodové skóre. Dievčatám gratulujeme k pekným umiestneniam na týchto posledných národných pretekoch sezóny 2016/2017.

10.03.2017 - POZOR !!! Zmena ľadovej plochy pre náš nedeľný tréning kurzu korčuľovania. Tréning sa uskutoční na I. ľadovej ploche - viac v našom rozpise. Ďakujeme za porozumenie.

01.03.2017 - Pozývame všetkých našich členov, účastníkov kurzov, rodinných príslušníkov a všetkých, ktorí s nami sympatizujú na tradičné rodinné korčuľovanie detí s rodičmi, ktoré sa uskutoční túto nedeľu 5.3.2017 od 7:30 na II. ľadovej ploche. Tešíme sa na Vás!

28.02.2017 - Uplynulý víkend sa naše pretekárky Soňa Nemcová a Dominika Nociarová zúčastnili na ďalšom kole pretekov Slovenského pohára v krasokorčuľovaní - Opal Trophy Prešov. Obe dievčatá nás mimoriadne potešili, lebo si opäť zlepšili svoje osobné bodové maximá.

22.02.2017 - POZOR !!! Zmena termínov a časov konania víkendových tréningov pre všetky skupiny vrátane kurzu korčuľovania - viac v našom rozpise. Ďakujeme za porozumenie.

19.02.2017 - Včera sa naše pretekárky Emília Buchová, Andrea Gaálová, Dorota Marková, Soňa Nemcová, Dominika Nociarová a Martina Vavrincová zúčastnili na ďalších pretekoch série Slovenského pohára v krasokorčuľovaní - Veľká cena Ružomberka. Mimoriadnu radosť všetkým urobila Dominika Nociarová, ktorá si na týchto pretekoch zvýšila svoje osobné bodové maximum o skvelých 6,39 bodov!

16.02.2017 - Pozývame všetkých našich členov, účastníkov kurzov, rodinných príslušníkov a všetkých, ktorí s nami sympatizujú na spoločné Valentínske rodinné korčuľovanie, ktoré sa uskutoční už túto sobotu - 18.2.2017 od 7:15 na II. ľadovej ploche. Tešíme sa na Vás!

11.02.2017 - Dnes sa naše pretekárky Emília Buchová, Laura Debnárová, Ema Huliaková a Martina Vavrincová zúčastnili na ďalších pretekoch Slovenského pohára v krasokorčuľovaní - Žilinská piruetka. Dievčatá svojimi jazdami potešili a hlavne si opäť zlepšili svoje osobné bodové maximá. Gratulujeme!

04.02.2017 - Dnes sa časť našich pretekárok - Laura Debnárová, Dorota Marková a Martina Vavrincová zúčastnili exhibičného vystúpenia na mestskej akcii pod názvom "Karneval na ľade", na zimnom štadióne v Lučenci, na ktorú nás osobne pozvalo Mesto Lučenec. Dievčatá predviedli ukážky svojich jázd a zaujali množstvo detí a dospelých, ktorí ich odmenili burácajúcim potleskom.

02.02.2017 - POZOR !!! Zmena času konania kurzu korčuľovania/korčuliarskej prípravky a tréningu skupín A a B v nedeľu! Nový čas tréningu je od 8:00 do 8:45 a taktiež došlo aj k zmene plochy, tento tréning bude na 1. ľadovej ploche! Ďakujeme za porozumenie.

30.01.2017 - Uplynulý víkend sa naše pretekárky Emília Buchová, Dominika Hatadámová, Dorota Marková a Martina Vavrincová zúčastnili na domácich pretekoch - Veľkej cene Zvolena. Dievčatám gratulujeme k dosiahnutým úspechom a k výraznému polepšeniu si osobných bodových skóre.

22.01.2017 - Tento víkend sa naše pretekárky Andrea Gaálová a Soňa Nemcová zúčastnili ďalšieho kola pretekov Slovenského pohára v krasokorčuľovaní - Veľkej ceny Košíc a Košickej korčuľky. Najbližší víkend čakajú polovicu našich pretekárok ďalšie preteky Slovenského pohára, tento raz doma vo Zvolene.

15.01.2017 - Tento víkend sa naše pretekárky Laura Debnárová, Andrea Gaálová, Ema Huliaková, Karin Ištokovičová, Dorota Marková a Dominika Nociarová zúčastnili ďalšieho kola pretekov Slovenského pohára v krasokorčuľovaní - 8. ročník Novomestského Pohára Fedory Kalenčíkovej. Najbližší víkend čakajú pretekárky ŠKK ďalšie preteky Slovenského pohára, tento raz na východe Slovenska - Košická korčuľka.

08.01.2017 - V sobotu sa naše pretekárky Laura Debnárová, Ema Huliaková, Karin Ištokovičová, Dorota Marková a Martina Vavrincová zúčastnili ďalšieho kola pretekov Slovenského pohára v krasokorčuľovaní - 1st Figure Skating Challenge Púchov 2017. Najbližší víkend čakajú pretekárky ŠKK ďalšie preteky Slovenského pohára - 8. ročník Novomestského Pohára Fedory Kalenčíkovej v krasokorčuľovaní.

05.01.2017 - Pozývame všetkých našich členov, deti z kurzu korčuľovania, rodičov, priateľov a všetkých našich sympatizantov na spoločné rodinné korčuľovanie, ktoré sa uskutoční už túto sobotu od 6:45 na II. ľadovej ploche. Všetci ste srdečne vítaní :-)

22.12.2016 - Športový krasokorčuliarsky klub mesta Zvolen praje všetkým prijemné prežitie Vianočných sviatkov a šťastný Nový rok 2017!

12.12.2016 - Pozývame všetkých korčuľovania chtivých dospelákov (od 18 rokov) na náš už tradičný kurz korčuľovania pre dospelých, ktorý sa uskutoční každý štvrtok od 17:00 do 18:00 na mestskej ľadovej ploche na Zvolenskom námestí. Na kurz je potrebné sa prihlásiť najneskôr do stredy do 15:00 v aktuálnom týždni na telefónne číslo 0940 558 998. Vstupné je ako obyčajne dobrovoľné :-)

09.12.2016 - Dnes sa naše pretekárky zúčastnili slávnostného otvorenia mestskej ľadovej plochy na Námestí SNP vo Zvolene spolu s pani primátorkou mesta Zvolen. Dievčatá predviedli ukážky krasokorčuliarskych prvkov a tiež ukážky svojich súťažných jázd, za ktoré boli obecenstvom odmenené veľkým potleskom.

04.12.2016 - V sobotu sa naša pretekárka Laura Debnárová zúčastnila v snehom zapadanom Liptovskom Mikuláši pretekov Veľká Cena Liptova. Laure ďakujeme za reprezentáciu nášho klubu a gratulujeme k dosiahnutému výsledku.

27.11.2016 - Tento víkend sa naše pretekárky Laura Debnárová, Andrea Gaálová, Dominika Hatadámová, Ema Huliaková, Karin Ištokovičová, Dorota Marková, Soňa Nemcová a Martina Vavrincová zúčastnili ďalších pretekov tejto sezóny - Poľana Cup v Detve. Dievčatám gratulujeme k dosiahnutým úspechom a hlavne k výraznému zlepšenie osobných bodových skóre!

20.11.2016 - Tento víkend sa naše pretekárky Laura Debnárová, Andrea Gaálová, Karin Ištokovičová a Dorota Marková zúčastnili prvých pretekov tejto sezóny - Grand Prix SNP Banská Bystrica. Laura Debnárová si na týchto prvých pretekoch opäť zvýšila svoje osobné bodové maximum oproti minulej sezóne.

30.10.2016 - Dnes sme spolu s Vami prežili opäť ďalšiu tematickú klubovú rodinnú akciu na ľade - už 5. ročník Halloweenu, kedy sa ľad zimného štadióna vo Zvolene zaplnil hrôzostrašnými maskami a deti ale aj dospelí sa bavili súťažami a cvičeniami na ľade. Zišiel sa nás opäť pekný počet a veríme, že sa všetci zabavili a do sýta vykorčuľovali. Vedenie klubu spolu s trénerkami už teraz pripravujú pre Vás všetkých nové rodinné akcie o ktorých sa čoskoro dozviete. Tešíme sa na Vás na našich kurzoch, na ktorých okrem zábavy naučíme korčuľovať ozaj každého :-)

23.10.2016 - Pozývame všetky klubové deti, rodičov, kamarátov a všetkých, ktorí by radi korčuľovali v našom klube na 5. ročník Halloweenskeho karnevalu na ľade, ktorý sa uskutoční v nedeľu, 30.10.2016 od 7:00 na II. ľadovej ploche. Užijete si s nami kopec zábavy a zábavných cvičení na ľade. Masky sú povinné, čím strašidelnejšie, tým lepšie :-) Tešíme sa na Vás!

09.10.2016 - Otvárame náš obľúbený kurz korčuľovania - korčuliarsku prípravku. Pozývame všetkých záujemcov o korčuľovanie na otvorenie nášho kurzu korčuľovania, ktoré sa uskutoční 15.10.2016 od 8:00 na II. ľadovej ploche. Poďte si zakorčuľovať so svojimi deťmi na prvej hodine kurzu korčuľovania v novej sezóne. Všetci ste srdečne vítaní! Viac termínov nájdete v našom rozpise.

02.10.2016 - Dnešným dňom sme ukončili náš letný kurz korčuľovania na kolieskových korčuliach. Chceli by sme poďakovať všetkým, ktorí sa ho zúčastnili, zažili s nami veľa zábavy ale hlavne, naučili sa bezpečne korčuľovať pod dohľadom našich certifikovaných tréneriek. O pár dní pre Vás otvoríme nový zimný kurz korčuľovania, najlepšiu korčuliarsku prípravku, preto sledujte našu stránku. Tešia sa na Vás naše certifikované trénerky s dlhoročnými skúsenosťami, ktoré naučia korčuľovať skutočne každého. Pridajte sa k najlepším :-)

20.09.2016 - Čoskoro pre Vás otvoríme mimoriadne obľúbený kurz korčuľovania, korčuliarsku prípravku, určenú pre všetkých záujemcov, ktorí sa chcú naučiť bezpečne korčuľovať pod vedením našich kvalifikovaných a skúsených tréneriek. Kurzy sú určené pre všetkých záujemcov od 4 do 15 rokov, pre úplných začiatočníkov, začínajúcich hokejistov, malé nádejné krasokorčuliarky, ale aj pre tých, ktorí sa chcú zdokonaliť v korčuľovaní. V prípade záujmu nás kontaktujte a zašleme Vám ďalšie informácie. Tešíme sa na Vás!

05.09.2016 - POZOR - boli doplnené suché tréningy na aktuálny týždeň.

17.07.2016 - Po zaslúženom odpočinku od pondelka 18.7.2016 opäť začíname s tréningami už aj na ľade pre skupinu A. Opäť pokračujeme aj s kurzom korčuľovania na kolieskových korčuliach. Sledujte aktualizovaný rozpis. Tešíme sa na Vás!

18.06.2016 - Po náročnej uplynulej sezóne si všetci zaslúžime aspoň chvíľku oddychu, aby sme sa mohli plní síl po krátkej pauze opäť vrhnúť do plného tréningového nasadenia. Klubové prázdniny, počas ktorých netrénujeme a ani neorganizujeme žiadne kurzy začínajú práve teraz :-) Preto všetci oddychujte, užívajte si voľné chvíle a opäť sa vidíme na tréningoch a kurzoch po 17.7.2016. Prajeme Vám príjemný oddych a príjemné prázdniny!

01.06.2016 - ZAČÍNAME SO 7. ROČNÍKOM OBĽÚBENÉHO KURZU NA KOLIESKOVÝCH KORČULIACH !! Už túto nedeľu 5.6.2016 od 18:00 na ihrisku za zimným štadiónom (za II. plochou) začíname obľúbený kurz korčuľovania na kolieskových korčuliach pod vedením našich certifikovaných inštruktoriek. Radi medzi sebou privítame všetkých záujemcov o korčuľovanie na kolieskových korčuliach, či už deti ale aj dospelých, začiatočníkov, ale aj všetkých, ktorí sa chcú zdokonaliť v korčuľovaní na kolieskových korčuliach. Naše certifikované inštruktorky sú zárukou, že sa u nás naučíte bezpečne zvládať korčuľovanie na kolieskových korčuliach a to všetko zábavnou formou :-) Tešíme sa na Vás!

09.05.2016 - Už čoskoro pre Vás otvoríme náš obľúbený kurz korčuľovania na kolieskových korčuliach. Radi Vás všetkých, deti aj dospelých uvidíme aj tento rok :-) Prosíme Vás o vyplnenie elektronickej prihlášky a hneď ako sa počasie stabilizuje kurz otvoríme a všetkým nahláseným zašleme potrebné informácie. Aj tento rok kurz povedú naše certifikované inštruktorky, ktoré ako jediné v širokom okolí majú potrebnú kvalifikáciu a skúsenosti na vedenie kurzov korčuľovania na kolieskových korčuliach! Tešíme sa na Vás :-)
 
Archív noviniek a udalostí za sezónu:
 
O klube
Členovia klubu
Funkcionári klubu
Tréneri klubu
Pretekári
Rozpis tréningov
Kalendár súťaží
Testy, sústredenia
Výsledky súťaží
Kurzy korčuľovania
Napísali o nás
Fotogaléria
Videogaléria
Sponzori a partneri
Odkazy
Archív
Kontakt
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klubová zóna


© Športový krasokorčuliarsky klub mesta Zvolen & vlado.sk. Všetky práva vyhradené.
Publikovanie a šírenie obsahu vrátane loga a siluety krasokorčuliarky v ňom použitej je bez predchádzajúceho súhlasu zakázané.